Festiwal Filmów Niezależnych kilOFF w Katowicach

kiloff

Do 6. maja można przesyłać swoje propozycje filmowe do konkursu Festiwlu Filmów Niezależnych kiloff w Katowicach.

Festiwal odbędzie się w dniach 2 – 4. 06. 2016

Jedną z jurorek konkursu będzie Kaja Klimek – miłośniczka filmu, przygotowuje pracę doktorską na Uniwersytecie Jagiellońskim, pisała dla Filmu, Dwutygodnika, Filmwebu czy HIRO. Współprowadziła Weekendowy Magazyn Filmowy w TVP, tworzy także swój kanał w serwisie YouTube o tematyce filmowej.

W ramach ostatniego z przygotowanych wydarzeń przedfestiwalowych odbędą się ponadto warsztaty, które dotyczące pisania scenariusza filmowego:

28.04, start o 17:00 w Drzwiach Zwanych Koniem. Wstęp 2zł.

Więcej szczegółów w wydarzeniu na Facebooku​:

Zgłoszenie filmu odbywa się poprzez wypełnienie formularza na stronie www.kiloff.art.pl, koniecznie należy zapoznać się z regulaminem.

Film może zgłosić każdy (niezależnie od tego czy jest studentem/absolwentem szkoły filmowej) w wieku od 18 do 35 lat. Forma, technika i gatunek filmów są dowolne – nie mogą one jednak przekroczyć 30 minut i nie mogą być filmami zaliczeniowymi ze szkół filmowych.

Pytania należy kierować pod adres: festiwal.kiloff@gmail.com