Konferencja „Manipulacja w fotografii” w Krakowie

plakat konferencja
Konferencja „Manipulacja w fotografii” odbędzie się już 29 maja (niedziela) 10:00-19:00 w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej „Manghha” w Krakowie

Czy poszukiwanie prawdy w fotografii ma sens? Czy manipulacja stanowi istotę tej dziedziny? Prowokacje i zabawy we współczesnej fotografii mogą intrygować? Zainteresowanych tymi pytaniami oraz poszukiwaczy odpowiedzi serdecznie zapraszamy 29 maja 2016 do udziału w  całodniowej ogólnopolskiej konferencji naukowej z udziałem ciekawych prelegentów.
Sesja naukowa odbędzie się w godzinach od 10:00 do 19:00 w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej „Manghha” w Krakowie, a udział dla słuchaczy jest bezpłatny i nie wymaga wcześniejszej rejestracji. Każdego, kto ma ochotę podjąć dyskusję na temat „Manipulacji w fotografii” nie może ominąć  okazja rozmowy m.in. z doktorem uznanej łódzkiej Filmówki Krzysztofem Pijarskim czy artystą Tomaszem Wiechem. Na piętnaście interesujących wykładów zapraszają Stowarzyszenie Fotograficzne Fotobzik oraz Koło Naukowe UJ OKoło. Więcej informacji znajdziecie na stronie www.manipulacjakonferencja.com ZAPRASZAMY!

Konferencja towarzyszy programowi głównemu Miesiąca Fotografii w Krakowie.

Honorowy patronat nad wydarzeniem sprawuje Prezydent Miasta Krakowa Jacek Majchrowski.

Harmonogram prelekcji (kliknij aby powiększyć):

ulotka www

Strona wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/914973281944961/