Monika Kossak — wyróżnienie w konkursie Annual Photography Awards 2021

Z przyjemnością informujemy, że pani Monika Kossak, studentka naszego Wydziału, otrzymała wyróżnienie w konkursie Annual Photography Awards 2021.

Wyróżnienie zostało przyznane za cykl prac „Czas nie ma znaczenia?” (2021) wykonanych w ramach zajęć Pracowni Widzenia Fotograficznego, prowadzonej przez dr. Janusza Oleksę. Serdecznie gratulujemy.

Poniżej prezentacja cyklu wyróżnionych prac autorstwa Moniki Kossak.

Świętujemy najlepszą fotografię z całego świata!

W ramach Annual Photography Awards, upamiętniających fotografów na wszystkich poziomach, zarówno profesjonalistów, amatorów, jak i studentów.Szukając w szczególności osób o odważnym i innowacyjnym podejściu, które narusza tradycyjne standardy artystyczne, uczestnicy mogą zgłaszać zgłoszenia w maksymalnie pięciu kategoriach. Nie ma ograniczeń w interpretacji, kreatywności czy estetyce; akceptujemy wszystkie formaty, które prezentują nowe talenty i pomagają rozwijać rozgłos fotografii jako sztuki.
Coroczne nagrody fotograficzne są poświęcone zachowaniu rzemiosła jako współczesnego medium sztuki i są motywowane do pomocy artystom w rozwoju ich karier. Dzięki uczestnictwu nasi artyści przyciągają uwagę globalnej publiczności i są uprawnieni do różnych nagród pieniężnych.