Program rezydencji artystycznych w ramach MixMediaLab

Wszystkich artystów wizualnych zapraszamy do udziału w pierwszej odsłonie programu rezydencji artystycznych w ramach MixMediaLab [MMLab].

Projekt skierowany jest do twórców z całej Europy, działających w obszarze takich dziedzin sztuki jak: fotografia, rzeźba oraz urban/street art. Artystycznej eksploracji zostanie poddany obszar Dolnego Śląska – Świdnica, Bagieniec i Osada Gaj (niedaleko Kłodzka). Pod okiem doświadczonych kuratorów będzie można rozwinąć umiejętności (w tym – pracy w plenerze) i zaprezentować swoją twórczość.

Rezydencje rozpoczną się już w sierpniu 2015, a do 15 czerwca czekamy na zgłoszenia artystów. Finałem projektu będzie wystawa, zaprezentowana w Świdnicy, Pradze i Wrocławiu.

MixMediaLab to projekt realizowany przez Fundację Spichlerz Kultury, Fundację Zero Point oraz Biuro Festiwalowe Impart 2016 – Europejska Stolica Kultury Wrocław 2016 w ramach programu Rezydencji Artystycznych A-i-R Wro, dofinansowanego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego RP. Więcej szczegółów (również w wersji angielskiej) na stronie www.punktzero.org

 

Program rezydencji artystycznych MixMediaLab | .pdf

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *