Startuje nabór do Dresden Summer Academy for Visual Arts

Po raz 18. stowarzyszenie Riesa efau. Kultur Forum Dresden organizuje w Dreźnie Międzynarodową Letnią Akademię Sztuki. Szczegółowe informacje dot. projektu w języku angielskim i niemieckim znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej: www.sommerakademie-dresden.de

Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 26 lipca – 8 sierpnia i w jej ramach przyznane zostaną 2 stypendia dla studentów Akademii Sztuk Pięknych z Polski. Nabór kandydatów rusza w połowie maja . Pełną informację dotyczacą rekrutacji stypendystów, formularza zgłoszeniowego, wymogów, szczegółów programu oraz zakresu, które obejmuje stypendium znajduje się w załączniku:

Dresden Summer Academy for Visual Arts Info | .pdf