wracając do źródeł

„Wracając do źródeł. Absolwenci Fotografii UAP” książka i spotkanie

W najbliższych dniach ukaże się wydana nakładem Galerii Miejskiej Arsenał oraz UAP książka „Wracając do źródeł. Absolwenci Fotografii UAP”. Promocja książki odbędzie się w poniedziałek, 23.11.2015 o godz. 18:00.

W najbliższych dniach ukaże się wydana nakładem Galerii Miejskiej Arsenał oraz UAP książka „Wracając do źródeł. Absolwenci Fotografii UAP”. Pozycja poświęcona jest nauczaniu fotografii na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu oraz oddziaływaniu uczelni na środowisko polskich twórców. Uwzględnione w publikacji teksty pod redakcją dr hab. Marianny Michałowskiej dotyczą przede wszystkim funkcjonowania absolwentów i dyplomantów poznańskiej uczelni w kontekście realiów krajowego i międzynarodowego rynku sztuki. W książce znalazło się także miejsce na wypowiedzi samych artystów, których prace prezentowane były rok temu podczas wystawy pod tym samym tytułem, zorganizowanej z okazji jubileuszu 25-lecia działania Katedry Fotografii UAP.

Promocja książki odbędzie się w poniedziałek, 23.11.2015 o godz. 18:00. Spotkanie poprowadzi Piotr Bernatowicz, który o wspomnianej publikacji rozmawiał będzie z dr hab. Marianną Michałowską, Anitą Lipiec i prof. Piotrem Wołyńskim.

Zapraszamy!

wracając do źródeł