Rogalska Oliwia screen - video

Wystawa studentów i absolwentów Katedry Fotografii na festiwalu TIFF we Wrocławiu

Już 01.09 od 12.00 zapraszamy na Territorium Novum – wystawę studentów i absolwentów Katedry Fotografii prezentowaną w ramach festiwalu TIFF we Wrocławiu!

Autorzy Territorium Novum eksplorują przestrzenie o specjalnym statusie. Swobodnie przesuwają wartości brzegowe kontekstów i medium. Wnikają w głąb obrazu, przylegają do jego powierzchni, przekraczają granice rzeczywistości i reprezentacji, przewartościowują kopię i oryginał, dokonują mapowań, polowań, rejestracji, redefinicji. Są uprzywilejowanymi jednostkami, które na nowo wytyczonych terytoriach wprowadzają swoje „prawa”, sposoby widzenia, metody obrazowania.

Miejsce: Galeria ART MAIN STATION BY MIA na Dworcu Głównym.
Wystawa czynna od 01.09 od godz. 12.00 do 11.09.2016.
Oprowadzanie autorsko-kuratorskie: sobota 03.09, godz. 15.00.

Autorzy: Magdalena Andrynowska, Katarzyna Bojko-Szymczewska, Joanna Chwiłkowska, Anna Cywińska, Justyna Dryl, Jędrzej Filuś, Aurelia Frydrych-Zdanowska, Michalina Hendrys, Katarzyna Hoffmann, Ewelina Kamińska, Ewa Kasperek, Violetta Łuba, Bartosz Partyka, Bartłomiej Ponikiewski, Oliwia Rogalska, Piotr Szapel, Paweł Wawrzyniak, Izabela Wasiak, Katarzyna Wąsowska, Weronika Wronecka

Kuratorzy: Andrzej P. Florkowski, Anna Kędziora