Hasselblad Roadshow 2019: Poznań

Hasselblad rusza w Polskę! Katowice, Kraków, Poznań, Szczecin Warszawa, Wrocław, te miasta odwiedzi nasz najnowszy bezlusterkowy X1D II 50C. Podczas warsztatów będzie można porozmawiać z ambasadorami marki oraz przetestować ten wyjątkowy aparat w warunkach studyjnych.

Hasselblad Roadshow to cykl spotkań warsztatowych, gdzie każdy z uczestników będzie miał możliwość poznać najnowszy sprzęt prosto ze Szwecji, spotkać się z fotografami, którzy pracują tym aparatem, a także sprawdzić osobiście jak działa X1D II 50C w praktyce.

W programie każdego ze spotkań poza prezentacją sprzętową jest także spotkanie z artystami korzystającymi ze sprzętu marki Hasselblad. W Poznaniu naszym gościem będzie Jacek Poremba | SHOOTME Visual Artists. Chętnie udzieli wskazówek dotyczących fotografowania średnioformatowym aparatem. Jeżeli to nadal nie zaspokoi waszej ciekawości, doradcy sprzętowi udzielą wszelkich informacji technicznych dotyczących aparatu. Spotkaj się z nami i sprawdź sam jak działa system X!

UWAGA! Liczba miejsc na każde wydarzenie z cyklu Hasselblad Roadshow 2019 jest limitowana. Prosimy o skorzystanie z dedykowanego przycisku na facebook’u lub udanie się tutaj -> http://hasselblad.com.pl/index.php/hasselblad-roadshow/

Comments are closed