Nabór na Photo-Match 2020 & projekt Polish Paradise!

Fotofestiwal 2020: 6-23.08!

Wspólnie z artystami, kuratorami i partnerami – bez których nie byłoby tegorocznej edycji – zapraszamy serdecznie do Łodzi w dniach 6-23 sierpnia 2020 oraz w październiku! Tematem tegorocznej edycji jest kolekcjonowanie jako forma sztukinawykpasja, czasem nawet obsesja.

Trwa nabór na Photo-Match!

Fotofestiwal w Łodzi i Miesiąc Fotografii w Krakowie zapraszają na pierwszą, wspólną edycję przeglądu portfolio w nowej formule: PHOTO-MATCH: PORTFOLIO REVIEW 2020 / Online Edition. Prace dwóch autorów, wyróżnionych spośród wszystkich uczestników, zostaną zaprezentowane podczas obu festiwali – zarówno w Łodzi, jak i w Krakowie w roku 2021! Spotkania oraz konsultacje odbędą się w przestrzeni wirtualnej – wezmą w nich udział eksperci zaproszeni do współpracy przez oba festiwale. Przegląd zostanie przeprowadzony w fotofestiwalowej formule Photo-Match, dzięki której wszyscy uczestnicy i eksperci będą mieli okazję się poznać. Wsparcie: Futures Photography.

Polish Paradise w Rydze!

Polish Paradise to nieformalna platforma trzech festiwali fotograficznych: łódzkiego Fotofestiwalu, krakowskiego Miesiąca Fotografii oraz wrocławskiego TIFF Festival. W tym roku organizatorzy będą wspierać promocję na arenie międzynarodowej sześciu artystek: Leny DobrowolskiejAntoniny GugałyAgnieszki Rayss (kolektyw Sputnik Photos), Dominiki SadowskiejAgnieszki Sejud i Karoliny Wojtas. Już w najbliższy piątek prezentacja sceny polskich książek fotograficznych w trakcie Miesiąca Fotografii w Rydze. Dołączajcie do spotkania online! Wsparcie: Instytut Adama Mickiewicza.

Comments are closed