OFF Bratislava — OPEN CALL 2021

Na początku marca ogłoszono nowy wolny nabór do kolejnej edycji festiwalu OFF Bratislava. Nabór potrwa do 12 maja 2021. Poniżej informacje ze strony organizatorów:

„Po krótkiej przerwie z przyjemnością ogłaszamy nowy otwarty nabór na nadchodzący rok festiwalu fotografii współczesnej OFF Bratislava, w tym na sekcje OFF Academy i OFF Satellite.

Dwunasta edycja pod tytułem PORTRET RODZINNY podejmuje temat rodziny w sensie dosłownym lub przenośnym. Klan, plemię, sieć czy rodzina: jak za pomocą sztuki możemy zdefiniować grupę, która marzy, śmieje się, uczy i modli razem, lub której członkowie wspierają się nawzajem…? Dlaczego jest to dla nas obecnie tak ważny temat, choć nie możemy znaleźć wspólnego konsensusu? Rodzina jako nonkonformistyczne współistnienie, wartość w niepewności, wsparcie w szczęściu i w tragedii — to główny temat tegorocznego festiwalu.

Zapraszamy do zgłaszania projektów nawiązujących do powyższego tematu poprzez APLIKACJĘ ONLINE do 31 maja 2021 roku fotografów indywidualnych, grupy i stowarzyszenia fotograficzne, kluby i szkoły, kuratorów i wykładowców”.

https://offbratislava.sk

Comments are closed