POZNAŃ
PHOTO DIPLOMA AWARD
2019

Prezentujemy fotorelację z gali wieńczącej tegoroczną edycję Poznań Photo Diploma Award.

Decyzją jurorów przyznano Grand Prix oraz trzy wyróżnienia.
 Wśród wyróżnionych artystów znaleźli się:

Georgs Avetisjans (University of Brighton, UK) za projekt Homeland. The longest village in the country (opiekunowie: Joanna Lowry, wykładowca i kierownik programu MA Photography oraz Mark Power, profesor fotografii).

Michał Siarek (Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi) za projekt Alexander (opiekun: dr Krzysztof Pijarski).

Wiktoria Wojciechowska (Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie, PL) za projekt Sparks (opiekun: Prot Jarnuszkiewicz, profesor fotografii).

GRAND PRIX nagrody Poznań Photo Diploma Award 2019 trafiło do Katarzyny Wąsowskiej i Krystiana Daszkowskiego (Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu, PL) za projekt It So Happens that the World Is Not what It Seems (opiekunowie: dr Krzysztof Baranowski i dr Piotr Chojnacki).

Serdecznie gratulujemy laureatom oraz wyróżnionym!

Gali towarzyszyły również
prowadzone przez członków Jury
konsultacje portfolio Laureatów
oraz artystów wyróżnionych.

Wystawa Megan Moore Ectoplasms
w galerii Duża Scena UAP.