(un)natural bodies II na CHIANG MAI PHOTO FESTIVAL

Od 13 do 20 stycznia wystawa naszych studentek, studentów i absolwentek była częścią programu międzynarodowego Festiwalu Fotografii w Chiang Mai, w Tajlandii.

W galerii Wydziału Sztuk Pięknych Chiang Mai University swoje prace prezentowali: Joanna Berg, Joanna Czarnota, Aurelia Frydrych-Zdanowska, Agnieszka Hinc, Artur Kucharczak, Magdalena Machnicka i Piotr Zugaj, za organizację wystawy odpowiedzialna była dr. Anna Kędziora.

Dodatkowo prace Joanny Berg prezentowane były podczas wystawy głównej festiwalu odbywającej się w Chiang Mai University Art Centre. Nasza obecność na festiwalu była wyjątkowa — jako jedyna z 29 zaproszonych do wystawy głównej uczelni z całego świata prezentowaliśmy swoją własną wystawę katedralną.